banner

77. sběratelská eAukce

Bankovky, vyznamenání a řády, medaile a mince
Online v 18:00

Dne 25. 11.  18:00 : zahájení on-line aukce bankovek, vyznamenání a řádů,.medailí a mincí

Vkládat limity můžete do 25. 11. 2022 do 17:00 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
6 100 Kč
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
1000 Kč, 1932, série B, svislá boční perforace SPECIMEN, v obybech neprodřeno, velmi slušný stav 2-
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
50 K , 1940, série A 08, perforovaná, profesionálně vyříznutá ověnčená hlava ženy (??) , zcela ojedinělý výskyt, krásný stav 1
Item image
Konečná cena:
1 400 Kč
Vyvolávací cena:
100 Kč
Tuzex, 1 Kčs, odběrný poukaz, nedatováno, na rubu natištěno FACSiMILE,  luxusní sběratelská jakost N
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
Řád bílého lva, III, třída I. typ s palmami, značeno KK, 1920-1948, smalty, stuha, luxusní sběratelská jakost 0/0/0, ojedinělá nabídka
Item image
Konečná cena:
1 400 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Spona se čtyřmi miniaturami vyznamenání, každé jiné, stužky, pěkné stavy 1/1/1, ojedinělé
Item image
Konečná cena:
2 200 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Protektorát, klopový pamětní odznak hasičů, smalty, zavírací jehla, luxusní sběratelská jakost, ojedinělý výskyt
Item image
Konečná cena:
13 300 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
AE pamětní medaile 1929/1932 - Otakar Husák, generál armády a ministr obrany ČSR. Poprsí zprava, opis / Přísaha České družiny v Kyjevě, znaky, opis. Br 60 mm, medailér Šejnost, Bo.026a (raženo 81 ks) - RR, stav 0/0 | 0/0
Item image
Konečná cena:
7 100 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Válečný odznak pro osádky torpédoborců, značeno KARNET PRAG B.u M.,(!!), zcela ojedinělý výskyt
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
62 500 Kč
Sada 10 kusů 10 koruna RU FJI. Rakouské, , stav 1/1
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
Svatováclavský pětidukát 1931, Au 986/1000, váha 17,455g , průměr 34 mm, certifikováno NGC jako stav MS 64 (!!)
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
365 000 Kč
ČSSR 10 dukát KAREL IV. 1978 originální ražba, Au 9867/1000, 34,9 g.,  Z.Kolářský, stav -0/0-