#1

Zátiší s kyticí a vějířem - S.Jureček

#1

Oil
298 zobrazení
8 500 Kč
Galerie AZ
Galerie AZ
16. 4. 2023 20:00
4. eAukce GALERIEAZ Plzeň
4. eAukce GALERIEAZ Plzeň

Olej na plátně, signováno vlevo dole, rozměr 76 x 57 cm.