banner

Jarní sálová aukce

16:00

Předaukční výstavu bude možné navštívit v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí, v termínu 3. 5 - 15. 5., denně od 10:00 - 18:30 a v den aukce 10:00 - 15:00.

Neděle 16. 5. 2021 od 16:00 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
1 900 000 Kč
vzadu autorský přípis: Jan Zrzavý- Studně v Locronanu olej 1945 (nelakováno - J. Z.); expertiza PhDr. J. Orlíková; restaurátorský průzlum ak. mal. rest. M. Martan; provenince: původně pí. Říhová - Vodňany; rámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
900 000 Kč
expertiza prof. PhDr. J. Zemina; v soupise díla uvedeno pod č. 616; provenience: obraz pochází z rodiny architekta Jiřího Holečka, který jej od V. Špály dostal jako splátku dluhu; rámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
400 000 Kč
rámováno
Item image
Konečná cena:
290 000 Kč
Vyvolávací cena:
280 000 Kč
expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; materiálový průzkum obrazu Ing. B. Štverák, CSc.; rámováno
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
vzadu autorský popis; rámováno
Item image
Konečná cena:
230 000 Kč
Vyvolávací cena:
190 000 Kč
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem