vyvolávací cena:
42 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

4 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

DU dedikace; rámováno, pod sklem

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

LD vytiskl P.S.; rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
7 000 CZK

rámováno, pasparta

42 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

LD název; rámováno, pasparta, pod sklem

19 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

DU slepotiskové razítko; rámováno, pasparta, pod sklem

4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

provenience: původně získáno z ateliéru autora; volný list

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
2 500 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

provenience: získáno z rodiny autora; vzadu pozůstalostní štítek, položka č. 170; rámováno,..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

provenience: získáno z rodiny autora; vzadu pozůstalostní štítek, položka č. 33; rámováno,..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

sign. NU v tisku ZJ; rámováno, pasparta, pod sklem

7 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
70 000 CZK

soubor 8 suchých jehel signovaných O.J.; signováno Jaroslavem Seifertem; pod tiráží dedikace

150 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Cyklus 12 ks litografií, sign. 12 x PD v kameni Toyen 39, 12 ks 32 x 44 cm, vydání č. 472 z 500

24 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

reprodukováno: K. Lhoták, L. Šteffek Grafické dílo str. 74, č. 55; olep, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
8 000 CZK

reprodukováno: F. Dvořák, F. Tichý Grafické dílo, str. 102, č. 125; olep, pod sklem