banner

Podzimní sálová aukce Galerie ART Praha

Exkluzivní výběr výtvarného umění
Národní 22, 11000, Praha 1 v 16:00

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
písemné ověření pravosti rodinou autora; akvarel, tuš, běloba; rámováno, pasparta, pod sklem
Item image
Konečná cena:
130 000 Kč
Vyvolávací cena:
130 000 Kč
autorská práce; provenience: z významné východočeské sbírky sběratele skla, původně získáno z ateliéru autora
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
220 000 Kč
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno
Item image
Konečná cena:
480 000 Kč
Vyvolávací cena:
280 000 Kč
expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; reprodukováno: N. Blažíčková-Horová - O. Blažíček, Soupis díla str. 302 č. 590; autorsky rámováno | Obraz je krásná práce malíře prof. Oldřicha Blažíčka z roku 1937, z jeho vrcholného období a svědčí o umění výstižně vyjádřit konec zimy v přírodě. Tento obraz bezesporu patří k malířovým významným dílům s touto tématikou.
Item image
Konečná cena:
640 000 Kč
Vyvolávací cena:
440 000 Kč
expertiza: PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno
Item image
Konečná cena:
1 050 000 Kč
Vyvolávací cena:
400 000 Kč
ověřeno NF Kmentová Zoubek, přiložen certifikát pravosti
Item image
Konečná cena:
200 000 Kč
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
expertiza PhDr. R. Michalová, Ph.D.; reprodukováno: Zapomenutý svět Zdenka Buriana, Ojedinělé a nevydané ilustrace, str. 74; rámováno
Item image
Konečná cena:
320 000 Kč
Vyvolávací cena:
320 000 Kč
vzadu razítko ČFVU; konzultoval a pravost ověřil prof. PhDr. T. Vlček, CSc.; provenience: získáno z významné východočeské sbírky; vystaveno: Galerie U sv. Jakuba, Nový Bydžov, Metličany, 2010 - vzadu razítko; rámováno
Item image
Konečná cena:
1 010 000 Kč
Vyvolávací cena:
460 000 Kč
expertiza prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.; expertiza PhDr. Jiří Hlušička; laboratorní zpráva Ivana Vernerová; rámováno