banner

Vánoční aukce Galerie ART Praha

Tradiční Vánoční aukce s mnoha sběratelsky a umělecky významnými díly.
Online v 20:00

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
rámováno, pasparta, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
21 000 Kč
rámováno
Item image
Konečná cena:
120 000 Kč
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
rámováno
Item image
Konečná cena:
240 000 Kč
Vyvolávací cena:
130 000 Kč
z cyklu Cyklisté; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
nerámováno; pravost ověřena Petrem Machem - správce pozůstalosti
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
expertiza PhDr. J. Machalický a PhDr. F.Dvořák (v kopii); rámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
vespodu autorský popis