#186

Igor Shulman
(1953)

Krásna žena

Shulman Igor - Krásna žena
Shulman Igor - Krásna žena
Shulman Igor - Krásna žena
Shulman Igor - Krásna žena
#186

Igor Shulman
(1953)

Krásna žena

115 zobrazení
800 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
13. 10. 2022 18:00

další informace
Signované a datované vpravo dole.
85,5 x 110
2015
nie
perfektný

plátno

Igor Andrianov, známý též pod jménem Igor Šulman, se narodil 28. února 1959. Po absolvování umělecké školy A. G. Venezianova se zúčastnil různých regionálních a republikových výstav. Jako malíř je proslul svou "ochrannou známkou", kterou podepisuje svá díla.

Díla Igora Šulmana jsou součástí mnoha sbírek nejznámějších galerií i soukromých sbírek. Jeho malby jsou oblíbenou ozdobou interiérů mnoha domácností a kanceláří ve více než 50 zemích světa, včetně Velké Británie, Španělska, Německa, USA, Kanady, Itálie, Francie, Belgie, Ruska, Ukrajiny, Maďarska, Austrálie, Rakouska, Anglie, Číny, Japonska, Bahrajnu, Mexika, Nového Zélandu, Brazílie, Kostariky a České republiky.

Díla Igora Šulmana byla vystavena na více než 30 výstavách, a získala si uznání nejen mezi sběrateli, ale i veřejnosti.