#68

Smaltované kapesní špindlové hodinky "H. Daniel"

#68

Kapesní hodinky
303 zobrazení
25 000 Kč
Galerie Goltzova tvrz
Galerie Goltzova tvrz
1. 11. 2022 20:00

Smalotvané kapesní špindlové hodinky "H. Daniel A Moutsurs", Francie zlacená bronz, smalty, značeno na stroji, jdoucí