#22

Luxusní zlatá brož s velkým turmalínem

#22

Jewelery
5 limitů
502 zobrazení
78 000 Kč
Galerie Goltzova tvrz
Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
29. 11. 2022 20:00

Prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Luxusní zlatá brož s velkým turmalínem (rubelit) a brilianty a routami usazenými v platině. Puncováno Au 585/1000 (lyra, C), zlaceno v ohni, smalty, centrálně velký turmalín, podložen kostí. Rozměry: 60 x 35 mm, váha tourmalínu 13,75 karátu, hmotnost 17,86 g, naprosto minimální oděrky. Nádherná ukázka zručnosti starých zlatníků, ojedinělá práce.