Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz22 / 44

22Luxusní zlatá brož s velkým turmalínem

Luxusní zlatá brož s velkým turmalínem (rubelit) a brilianty a routami usazenými v platině. Puncováno Au 585/1000 (lyra, C), zlaceno v ohni, smalty, centrálně velký turmalín, podložen kostí. Rozměry: 60 x 35 mm, váha tourmalínu 13,75 karátu, hmotnost 17,86 g, naprosto minimální oděrky. Nádherná ukázka zručnosti starých zlatníků, ojedinělá práce.

ProdejceGalerie Goltzova tvrz

Příhozy

Aktuální cena
46 000 Kč
Vyvolávací cena
20 000 Kč
Další krok
48 000 Kč
Pro limitování se přihlaš

3
337
10

Limity

Přihlaš se pro zobrazení limitů

Ostatní info

Konec limitování
29. 11. 2022 19:00
Datum aukce
29. 11. 2022 20:00
Nabízeno v rámci aukce:
Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz
Galerie Goltzova tvrz