Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz 33 / 44

33Václav Radimský (1867 – 1946), Pohled na město

Václav Radimský, Pohled na město, olej na kartonu, 50 x 70 cm, luxusní rámování. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková Horová přiložen.

Příhozy

Aktuální cena
200 000 Kč
Vyvolávací cena
120 000 Kč
Další krok
210 000 Kč
Pro limitování se přihlaš

9
905
52

Limity

Přihlaš se pro zobrazení limitů

Ostatní info

Konec limitování
14. 2. 2023 19:00
Datum aukce
14. 2. 2023 20:00
Galerie Goltzova tvrz