#19

František Karel Foltýn
(1937 – 2000)

Cesta z ráje

František Karel Foltýn | Cesta z ráje
#19

František Karel Foltýn
(1937 – 2000)

Cesta z ráje

7 limitů
543 zobrazení
170 000 Kč
Galerie Goltzova tvrz
Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
20. 2. 2024 20:00

Ano
olej na plátně,
rozměry
79 x 99 cm
1980

olej/plátno. 79 x 99 cm. Publikováno v monografii autora