Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz22 / 40

22Bauch Jan (1898 - 1995), Snová krajina

Bauch Jan, Snová krajina, olej na plátně, 66 x 88 cm, datováno 1965. Mnohokrát vystavováno, Národní Galerie Praha (Vídeň 1965), KGVU Zlín 2004, Slovácké muzeum Uherské Hradiště 2013.

prodejceGalerie Goltzova tvrz

Příhozy

Konečná cena
340 000 Kč
Vyvolávací cena
120 000 Kč

6
532
23

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
13. 9. 2022 19:00
Datum aukce
13. 9. 2022 20:00
Nabízeno v rámci aukce:
Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz
Galerie Goltzova tvrz