Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
2
Alice Nikitinová Výtvarná výchova II.
#1
2
601 zobrazení
50 000 Kč
Galerie moderního umění v Hradci Králové
Vyvolávací cena: 42 000 Kč
12. 3. 2022 17:00
Benefiční online aukce výstavy Alice Nikitinové
Aukční katalog
olej, lepenka
80 x 60 cm
2021
nerámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript