Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
2
Alice Nikitinová Pozemek
#8
2
Alice Nikitinová Pozemek
487 zobrazení
62 000 Kč
Galerie moderního umění v Hradci Králové
Vyvolávací cena: 54 000 Kč
12. 3. 2022 17:00
Benefiční online aukce výstavy Alice Nikitinové
Aukční katalog
olej, plátno
95 x 85 cm
2020
nerámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript