70 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Napadlo sněhu, kombinovaná technika na kartonu, 56 x 42 cm, kolem 1899. Publikováno v monografii..

650 000 CZK
vyvolávací cena:
550 000 CZK

Čtvrtá cesta, olej na plátně, adj. na desce, 70 x 100 cm, dat. 2014. Publikováno v monografii..

125 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Výhled na Vysočinu, olej, tempera na kartonu, 32 x 42 cm. Drobná, ale mistrovská malba tolik..

vyvolávací cena:
75 000 CZK

Pasáček, olej na kartonu, 26 x 36 cm, věnováno Marii

1 250 000 CZK
vyvolávací cena:
650 000 CZK

Kore - E, bronz, 212 cm, signováno na plintě, Zakoupeno v ateliéru od autora, posudek nadace..

1 600 000 CZK
vyvolávací cena:
750 000 CZK

350 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Tak kdo je tady pánem?, olej na plátně, 45 x 30 cm, Libor Vojkůvka, ač samouk, vynikal bravurní..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Sblížení a odloučení, bronz, šířka 36 cm, výška 16 cm, hloubka 25 cm. Luxusně provedená figurální..

140 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Podzim u Skutče, olej na plátně, 96 x 135 cm, Obraz se stejným motivem publikován v monografii..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Pražské panorama, olej na plátně, 98 x 140 cm, Mistrně zachycená atmosféra Pražské dominanty v..

72 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Starý rybář, olej na dřevěné desce 41 x 31 cm, dat. 1911, Krátký komentář Dr. Naděždy Blažíčkové..

400 000 CZK
vyvolávací cena:
350 000 CZK

Malba - věc 1983, akryl na plátně. 148 x 112 cm, Publikováno v monografii autora ("Práce 1939 -..

105 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

V oblacích, olej na plátně, a dřevě, 35 x 46 cm, Komorní dílko jedné z nevyhledávanějších malířek..

vyvolávací cena:
140 000 CZK

240 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Promenáda před Dóžecím palácem v Benátkách, olej na dřevě 12 x 21 cm, Vystaveno 25. výstava..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Podmračený den, olej na kartonu, 50 x 65 cm, Panuškova genialita se ukazuje v této krajinářské..

105 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Rybaření na Dyji, olej na plátně, 67 x 82 cm. Vzácným artefaktem k tomuto poetickému oleji je..

240 000 CZK
vyvolávací cena:
130 000 CZK

Krajina, olej na plátně, 80 x 96 cm, dat. 1903. Brilantní krajinářská práce. Josef Holub s..