rozměr | Výška: 40 cm |
stav díla | Perfektní |
Skleněný pohár s víkem s nápisem ,,VII. ZLÍNSKÁ OSMA . KVĚTEN 1948, II. CENA
Celková výška včetně deklíku 40 cm. Bez poškození,. neznačeno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 6 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.