#146

Zlínská osma

Zlínská osma
Zlínská osma
Zlínská osma
#146

Zlínská osma

Starožitnost
1 limit
250 zobrazení
3 500 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 40 cm
Perfektní

Skleněný pohár s víkem s nápisem ,,VII. ZLÍNSKÁ OSMA . KVĚTEN 1948, II. CENA Celková výška včetně deklíku 40 cm. Bez poškození,. neznačeno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 6 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.