datum aukce 28. 04. 2021 18:00
59
prodáno za: 3 500 CZK
vyvolávací cena: 3 500 CZK

146. Zlínská osma

Skleněný pohár s víkem s nápisem ,,VII. ZLÍNSKÁ OSMA . KVĚTEN 1948, II. CENA Celková výška včetně deklíku 40 cm. Bez poškození,. neznačeno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 6 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 40 cm
stav díla Perfektní

*****2 3 500 CZK 28. 04. 2021 18:34:30