datum aukce 28. 04. 2021 18:00
55
vyvolávací cena: 5 000 CZK

192. Červený hřebec - Jaroslav Ježek

Porcelánová soška koně ve stylu ,,Brusel,, podle návrhu Jaroslava Ježka v podstatně vzácnější sytě červené variantě je vysoká 16,5 cm. Perfektní stav, značeno papírovým štítkem royal dux, číslo modelu 678.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 16,5 cm
signatura Sign. Royal Dux
stav díla Perfektní