rozměr | Výška: 16,5 cm |
signatura | Sign. Royal Dux |
stav díla | Perfektní |
Porcelánová soška koně ve stylu ,,Brusel,, podle návrhu Jaroslava Ježka v podstatně vzácnější sytě červené variantě je vysoká 16,5 cm. Perfektní stav, značeno papírovým štítkem royal dux, číslo modelu 678.