rozměr | Výška 18 cm |
rok | cca 1910 |
signatura | Sign. Dombrowski |
stav díla | Perfektní |
Secesní busta dívky - kolem roku 1910, signováno Dombrowski, na plintu nápis ´PAVOT´, kovová kompozice, patinováno, mramorový soklík, výška 18 cm.