#216

Busta dívky - secese

Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
Busta dívky - secese
#216

Busta dívky - secese

Starožitnost
76 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 18 cm
cca 1910
Sign. Dombrowski
Perfektní

Secesní busta dívky - kolem roku 1910, signováno Dombrowski, na plintu nápis ´PAVOT´, kovová kompozice, patinováno, mramorový soklík, výška 18 cm.