datum aukce 28. 04. 2021 18:00
46
vyvolávací cena: 3 000 CZK

216. Busta dívky - secese

Secesní busta dívky - kolem roku 1910, signováno Dombrowski, na plintu nápis ´PAVOT´, kovová kompozice, patinováno, mramorový soklík, výška 18 cm.

zachovalost 1/1
rozměr Výška 18 cm
rok cca 1910
signatura Sign. Dombrowski
stav díla Perfektní