datum aukce 28. 04. 2021 18:00
105
vyvolávací cena: 80 000 CZK

63. Námořní bitva

Olej na plátně o rozměrech malby 130 x 80 cm, včetně rámu 142 x 92 cm. Krakelace po celé ploše. Rám nepůvodní, blindrám nepůvodní. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 100 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 130 x 80 cm, včetně rámu 142 x 92 cm
signatura Sign. neznámý autor