technika | Olej na plátně |
rozměr | 130 x 80 cm, včetně rámu 142 x 92 cm |
signatura | Sign. neznámý autor |
Olej na plátně o rozměrech malby 130 x 80 cm, včetně rámu 142 x 92 cm. Krakelace po celé ploše. Rám nepůvodní, blindrám nepůvodní.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 100 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.