datum aukce 28. 04. 2021 18:00
2
331
prodáno za: 5 400 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

66. R. Havelka - Lesní cesta

Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 50 x 41 cm, signováno vpravo dole R. Havelka. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 18 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na kartonu
rozměr 50 x 41 cm
signatura Sign. R. Havelka
stav díla Perfektní

*****2 5 400 CZK 28. 04. 2021 18:16:55