technika | Olej na kartonu |
rozměr | 50 x 41 cm |
signatura | Sign. R. Havelka |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 50 x 41 cm, signováno vpravo dole R. Havelka.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 18 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.