#66

R. Havelka - Lesní cesta

R. Havelka - Lesní cesta
R. Havelka - Lesní cesta
R. Havelka - Lesní cesta
R. Havelka - Lesní cesta
R. Havelka - Lesní cesta
R. Havelka - Lesní cesta
#66

R. Havelka - Lesní cesta

420 zobrazení
5 400 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na kartonu
50 x 41 cm
Sign. R. Havelka
Perfektní

Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 50 x 41 cm, signováno vpravo dole R. Havelka. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 18 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.