banner

Aukce autorského skla, starožitností a výtvarného umění

Online v 20:00

Možnost osobní prohlídky v Brně nebo v Praze. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
25 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Skleněná soška o rozměrech: výška 20 cm, šířka 10 cm (v nejširším bodě). Signováno na zadní straně " Jablonec 75 autor: prof. Jan Černý"
Item image
Konečná cena:
15 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Moser- váza alexandrit s opálem , rok cca 1970, výška 24 cm, šíře 18,5 cm. značeno Moser. | Skutečná barva bez přímého nasvícení je světle modrozelená, viz druhé foto. Ostatní fota jsou při světle pod lampou.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
Návrh Michael Powolny (1871-1954)-Putto mit Trauben-Herbst, Wien, | keramika, značeno, krakeláž, výška 38,5 cm.
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Goldscheider - návrh Stefan Davon, rok cca 1930, perfektní stav, výška 35 cm, číře 28 cm. Keramická soška dívky.
Item image
Konečná cena:
25 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Rozměr díla 68 x 87, včetně rámu 90 x 109 cm, keramická mozaika, glazováno, signováno v pravé dolní části "Matal 75" . | Tato kachle byla původně i s několika dalšími součásti interiéru. Byla odborně vyjmuta ze zdi a po očištění vlepena na desku a pak vsazena do rámu.
Item image
Konečná cena:
78 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Olej na plátně o rozměrech malby: výška 81 cm, šířka 120 cm, bez rámu. Signováno v levém dolním rohu Fremund 54.
Item image
Konečná cena:
60 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Obraz o rozměrech kresby 22 x 16 cm, včetně rámu 27 x 21 cm, za sklem, kombinovaná technika na papíře, signováno v levé dolní části "Sekora 43".