48 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

1516 - 1517 Augsburg Kožená vazba na dřevěných deskách se setřelou slepotiskovou výzdobou 32 x 24..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

1592 Praha Celokožená vazba s původně zlaceným hřbetem 30 x 21 x 9,5 cm Velmi..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

1674 Basilej Velké folio, dobová celokožená vazba 37 x 24 cm Pietro Andrea..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1716 Paříž Dobová celokožená vazba, 4 svazky 26 x 20 cm Jean-Baptiste de la..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1776 - 1777 Londýn Dobová celokožená vazba, 4 svazky 24,5 x 20 cm Thomas Pennant..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1844 Polokožená dobová vazba 27,5 x 18 cm George Louis Leclerc de Buffon (1707-1788)..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
17 000 CZK

16. století Pero, ruční papír 27,5 x 27,5 cm Nesignováno Mytologický výjev Herakla..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Lavírovaná perokresba, papír 14 x 16 cm Narozený jako Jacopo..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

16. století Nizozemsko Rudka, papír 29 x 26,5 cm Coninxloo patří mezi..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Počátek 16. století Rudka, ruční papír 16 x 12 cm Nesignováno Delikátní kresba..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Cca 1600 Lavírovaná kresba rudkou, papír 19,5 x 8,5 cm Spranger pocházel z Antverp, po..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

16. století Rudka, papír 20 x 13,5 cm Hendrik Goltzius se narodil v Německu poblíž..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Lavírovaná perokresba, papír 16 x 11,5 cm Nizozemský sochař..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Tužka, papír 30,5 x 33,5 cm Pieter de Jode se narodil do..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Akvarel, pastel, hedvábí 22 x 16,5 cm Jacques Callot byl..

vyvolávací cena:
35 000 CZK

17. století Lavírovaná kresba tuší, papír 55 x 41,5 cm Nesignováno Žánrová kresba..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

1579 Malované sklo 13,5 cm Skleněná čočka z vitráže s věnováním mecenášce Apoleně..

vyvolávací cena:
28 000 CZK

1668 Morava Glazovaná keramika Ve výřezu 37,5 x 27 cm Kachel na kamna s dedikací a..