vyvolávací cena:
28 000 CZK

1668 Morava Glazovaná keramika Ve výřezu 37,5 x 27 cm Kachel na kamna s dedikací a..

130 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

2. polovina 19. století Itálie Zlacené dřevo 152 x 130 cm Opulentně zdobený rám v..

140 000 CZK
vyvolávací cena:
48 000 CZK

19. století Itálie Dřevo, mikromozaika, zlacení 31,5 x 30 cm Dřevěná plaketa..

27 000 CZK
vyvolávací cena:
27 000 CZK

Před 1910 Čechy Stříbřený obecný kov, polodrahokamy, dřevo 9,5 x 27,5 x 15,5..

47 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Po 1904 Rusko Dřevo, stříbro, rubín 5 cm Značeno puncem 'Fabergé' a puncem výrobce..

29 000 CZK
vyvolávací cena:
29 000 CZK

20. století Rusko Dřevo, měď, kameny 18 x 36 cm Velký dřevěný kovsh s motivy rybek..

33 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

35 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK