180 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

1903 Barevný lept, papír 63,5 x 45 cm Vpravo dole 'Vojtěch Preissig Paris..

41 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Cca 1910 Barevný dřevoryt, papír 23,5 x 22 cm Vlevo dole 'Váchal' Josef Váchal,..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

1907 Lept, hedvábí 38,5 x 46,5 cm Dole uprostřed 'Bohumil Kubišta' v desce Bohumil..

31 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

1913 Barevná litografie, papír Ve výřezu 42,5 x 37 cm Vpravo dole 'M..

260 000 CZK
vyvolávací cena:
220 000 CZK

1933 Autorský tisk, dřevoryt, ruční papír 54 x 45 cm V tiráži 'J. Váchal' 'A..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

1953 Suchá jehla, papír 31 x 21 cm Vpravo dole 'Reynek' Bohuslav Reynek byl český..

47 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Barevná ofsetová litografie, série 3 listů 59 x 48,5 cm Značeno copyrightem editora vpravo..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

1980 Barevný lept, papír 83 x 52,8 cm Vpravo dole 'Oldřich Kulhánek 1989' S..