48 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

1516 - 1517 Augsburg Kožená vazba na dřevěných deskách se setřelou slepotiskovou výzdobou 32 x 24..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

1592 Praha Celokožená vazba s původně zlaceným hřbetem 30 x 21 x 9,5 cm Velmi..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

1674 Basilej Velké folio, dobová celokožená vazba 37 x 24 cm Pietro Andrea..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1716 Paříž Dobová celokožená vazba, 4 svazky 26 x 20 cm Jean-Baptiste de la..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1776 - 1777 Londýn Dobová celokožená vazba, 4 svazky 24,5 x 20 cm Thomas Pennant..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1844 Polokožená dobová vazba 27,5 x 18 cm George Louis Leclerc de Buffon (1707-1788)..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Papírová kazeta potažená kůží s intarzií 42,5 x 32 cm Iniciálami na přebalu..