vyvolávací cena:
280 000 CZK

17. století Flandry Olej, měděný plech 58 x 78,5 cm Nesignováno Umělecky velmi..

33 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Konec 17. století Nizozemsko Olej, měděný plech 10,5 x 18,5 cm Holandská miniatura..

vyvolávací cena:
140 000 CZK

17. století Olej, plátno 63 x 128 cm Nesignováno Langetti působil zpočátku v..

vyvolávací cena:
290 000 CZK

17. století Olej, plátno 106,5 x 85,5 cm Nesignováno Příběh o Juditě je..

vyvolávací cena:
290 000 CZK

Kocec 17. století Itálie Olej, plátno 108 x 86 cm Nesignováno Zneuctěná..

400 000 CZK
vyvolávací cena:
400 000 CZK

Cca 1700 Olej, plátno 153 x 193 cm Nesignováno Hostina Herodova, kam Salome..

vyvolávací cena:
90 000 CZK

2. polovina 17. století Olej, plátno, karton 33 x 23 cm Nesignováno Svatý Antonín..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Cca 1800 Čechy Olej, dřevo 57,5 x 76 cm Alegorický motiv Memento mori prostupuje..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

19. století střední Evropa Olej, plátno 25 x 18 cm Nečitelně na jednom obrázku,..

950 000 CZK
vyvolávací cena:
700 000 CZK

1849 Olej, plátno 99,5 x 139 cm Vpravo dole 'Louis Mecklenburg, München..

180 000 CZK
vyvolávací cena:
130 000 CZK

70. léta 19. století Olej na plátně 53 x 42,5 cm Tvorbu Adolfa Chwaly nejvíce..

45 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

Olej, plátno 36,5 x 56,5 cm Vpravo dole 'Václav Jansa' Václav Jansa patřil mezi české..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

1893 Olej, plátno 81,5 x 61 cm Vpravo dole 'L Munthe 93' Ludwig Munthe se narodil..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

90. léta 19. století Čechy Olej, plátno 37,5 x 32,5 cm Nesignováno Motiv chaty..

vyvolávací cena:
35 000 CZK

1891 Olej, plátno na lepence 48,5 x 33,5 cm Vpravo nahoře 'Josef Ženíšek' Josef..

200 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Cca 1900 Olej, plátno, překližka 27 x 19,5 cm Vpravo nahoře 'J.V. Mrkvička', dole..

280 000 CZK
vyvolávací cena:
180 000 CZK

1902 Olej, plátno 131 x 76,5 cm Vpravo dole 'Loukota 02' Ladné ženské křivky..

vyvolávací cena:
650 000 CZK

Cca 1900 Olej, karton 69 x 97 cm Vlevo dole 'V.Radimský' Řada vrb lemujících levý břeh řeky, na..