330 000 CZK
vyvolávací cena:
220 000 CZK

Cca 1700 Černěná hruška, lípa, borovice, javor, švestka 49 x 51,5 x 28 cm Unikátní a..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
42 000 CZK

Cca 1750 Francie Palisandr, mramor, bronz 88 x 96 x 50 cm Bohatě zdobená barokní..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

1810 Itálie Zlacené dřevo 160 x 72 cm Bohatě řezané zrcadlo je zdobeno párovými..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

2. polovina 19. století Střední Evropa Zlacené dřevo, mramor 86,5 x 44,5 x 44,5..

90 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Cca 1810 Rakousko, Vídeň Mahagon, bronz 77 x 64,5 x 46 cm Elegantní oválný stolek..

170 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Cca 1830 Vídeň Mahagon, perleť, mosaz 75 x 48 x 41,5 cm Stolek z období..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Cca 1820 střední Evropa Třešeň, čaloun 116 x 72 x 80 cm Biedermeier křeslo „ušák“..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
85 000 CZK

Cca 1860 Paříž Mahagon, zlacený bronz, kůže 80 x 163 x 92 cm Mistrně zpracovaný..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Cca 1902 Dub, kůže 81 x 43,5 x 42,5 cm Nadčasový design raritních židlí od německého..

49 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

1905 Dub 179 x 176 x 55 cm Neobvyklý design židlí spojených se skříňkou vychází z..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

1912 Čechy Dub 86 x 26,5 cm Osmistěnný kubistický kvalitně řemeslně zpracovaný..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
46 000 CZK

Cca 1925 Jasan, javor, ořech, jilm, mahagon, hruška 180 x 116 x 44 cm Značeno nahoře..

280 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Cca 1930 Ořech, chrom, sklo, zrcadlo, černěná hruška 137,5 x 155 x 37 cm Vitrína..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
75 000 CZK

Cca 1930 Chromovaná ocelová trubka, čaloun 72 x 79 x 68 cm Párová křesla vyrobená ve..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Kolem 1930 střední Evropa ořech, chromovaná ocelová trubka 104 x 129 x 41..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Cca 1930 Březová kořenice, ořech, černěná hruška, mosaz 57 x 80 cm Raritní art deco..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

30. léta 20. století Čechy Černě a bíle lakované dřevo, chromovaná ocelová trubka 76 x..