vyvolávací cena:
48 000 CZK

18. století Čechy Lipové dřevo 110 cm Mistrně vyřezávaná figura stojícího muže s..

190 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK

1899 Bronz 51 cm Váza, která se řadí k význačným dílům české secese, získala nejvyšší..

600 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

1908 Slivenecký mramor 84 x 85 x 50 cm Emanuel Kodet vystudoval odbornou keramickou..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

1910 Lipové dřevo 66 cm Tužkou na plintě 'Schwantner' Krysař z Hamelnu od bratří..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

1905 Čechy Glazovaná keramika 46 cm, ⌀20 cm Práce českého Němce Franze Metznera..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

20. století Dva druhy italského mramoru 35,5 cm Nesignováno Busta Mefistofela se..

33 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

20. století Bronz, mramor 32 cm Nesignováno 'Já nedbám světů, ani sfér, jež..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Před 1903 Pálená hlína 21,5 cm Nesignováno František Bílek byl představitelem..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Po 1903 Pálená hlína 41 cm Nesignováno Při prvním pohledu na vázu s nezaměnitelným..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

40 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

1918 Bronz, mramor 55,5 cm Na plintě 'Štursa' Ikonická socha vznikla v době..

210 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

1. polovina 20. století Hruškové dřevo 37 cm Na plintě 'F.B.' Tématu tvůrce a..

27 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

20. století Bronz 23 cm V.M. Studie k pomníku jedné ze soch na pomníku sv. Václava..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1903 Bronz 11 cm Nesignováno Studijní odlitek tváře svatého Václava pro soutěžní..

95 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

20. - 30. léta 20. století Bronz 13,5 x 28 cm Nesignováno Vrcholně kubizující..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

20. století Bronz 31,5 cm Nesignováno Dívčí podobizna s maskou patří do řady..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

1925 Bronz 26,5 cm Nesignováno Skica Pomníku zasypaným havířům z kolekce litce..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

1. polovina 20. století Bronz 13 cm Zezadu 'Lauda' zespodu 'K.Barták' Dílo z..