190 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Cca 1600 Praha Stříbro 802 g Značeno mistrovskou značkou a puncem Starého Města..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Před 1910 Čechy Stříbro, polodrahokamy, sklo 130 g Souprava stříbrných šperků s..

320 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

1888 Rusko, Petrohrad Stříbro, zlacení, olej na dřevě, cloisonné 22,5 x 17..

200 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

1964 Stříbro, cloisonné 8,5 x 25 cm, 611.5 g Stříbrný kovsh s bohatým florálním..