datum aukce 07. 07. 2020 16:00
60
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

10. RAFAEL SANTI 1483 - 1520 - PORTRÉT ŽENY

Počátek 16. století Rudka, ruční papír 16 x 12 cm Nesignováno Delikátní kresba mladé ženy v duchu tvorby Rafaela Santiho. Renesanční kresba je provedena velmi jemnými tahy rudkou na ručním papíře s vodoznakem. Vliv Rafaela Santiho a jeho snaha nalézt objektivní krásu, která by spojila prvky těla i ducha inspirovala několik set let generace umělců a jeho preciznímu umění se snažila řada umělců vyrovnat.

Sál 26 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:45
Sál 25 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:41
Sál 24 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:40
Sál 23 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:36
Sál 22 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:35
Sál 21 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:30
Sál 20 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:29
Sál 19 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:28
Sál 18 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:27
Sál 17 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:23
Sál 16 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:21
Sál 15 000 CZK 07. 07. 2020 16:21:19