1668
Morava
Glazovaná keramika
Ve výřezu 37,5 x 27 cm
Kachel na kamna s dedikací a heraldickým motivem biskupa Karla II. z Lichtenštejn-Kastelkornu rámovaným folklorními motivy. Datováno na okraji medailonu 1668. Analogické vzory nacházíme na kachlích z okolí Zlína, především z Chropyně.