#18

RELIÉFNÍ KACHEL

RELIÉFNÍ KACHEL
RELIÉFNÍ KACHEL
RELIÉFNÍ KACHEL
#18

RELIÉFNÍ KACHEL

Dekorativní umění
362 zobrazení
28 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
7. 7. 2020 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

1668 Morava Glazovaná keramika Ve výřezu 37,5 x 27 cm Kachel na kamna s dedikací a heraldickým motivem biskupa Karla II. z Lichtenštejn-Kastelkornu rámovaným folklorními motivy. Datováno na okraji medailonu 1668. Analogické vzory nacházíme na kachlích z okolí Zlína, především z Chropyně.