17 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

17. století Mořené dřevo 52 x 146 x 46 cm Masivní manýristická truhla na čtyřech nohách s..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

18. století Javor, ořech, kořenice, bronz 99 x 122 x 63 cm Elegantní komoda se čtyřmi..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

18. století Dub, ořech, cínované železo 67 x 110 x 64,5 cm Dubová zamykací truhla s..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

19. století Ořech, samet 116 cm Soubor šesti čalouněných jídelních židlí se soustruženými..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

19. století Mořený dub 75 x 159 x 99 cm Masivní rozkládací jídelní stůl s maximální délkou..

39 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

19. století Německo Mořený dub, ocel 128 x 91 x 62 cm Bohatě vyřezávaný sekretář s motivy..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Přelom 19. a 20. století Mořený dub, ocel 138 x 68 x 44 cm Elegantní úzký sekretář s..

35 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

46 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

19. století Ořech, mramor, mosaz 88 x 136 x 48 cm Elegantní komoda s mosazným kováním,..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

19. století Ořech, textil, výplet 96 cm Dvojice křesílek s textilním polštářem a vypleteným..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Mořený dub 52,5 x 140 cm Police s věšáky určená pro vystavení slavnostního či zvláště..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1958 Dřevo, čalounění, laminát 80 cm Miroslav Navrátil proslul jako designér tramvajové..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

30. léta 20. století Chromovaná ocel 39 cm Stolní lampa, pochromovaná, návrh Josef Hůrka..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

1. polovina 19. století Třešeň, čalounění 93 cm Soubor čtyř židlí ve stylu rakouského biedermeieru..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

19. století Mořený ořech, textil 48 cm Dvojice taburetek s bohatě vyřezávanými nohami a..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

19. století Sklo, zlacené dřevo 76 x 56 cm Zrcadlo v ornamentálním vyřezávaném rámu s..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

19. století Sklo, patinovaná mosaz 37 x 18 cm Broušené zrcadlo vsazené do rámečku s..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1946 - 1947 Sklo, dřevo 186 x 125 cm Tónované zrcadlo z baru 'Barbara' se zlatým nádechem a..