#79

NEZNÁMÝ AUTOR - ZÁTIŠÍ S POLNÍM KVÍTÍM

#79

224 zobrazení
2 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
7. 4. 2022 17:00

2. polovina 20. století Olej, plátno 79 x 49 cm Nesignováno Stylizované zátiší s polními květinami ve váze a dubovými listy a ratolestí.