240 000 CZK
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Před 1500 střední Evropa Polychromované a zlacené dřevo 108 cm Podle typiky tváří, podle..

230 000 CZK
vyvolávací cena:
220 000 CZK

Před 1500 Jižní Německo Polychromované dřevo 43 cm Pozdně gotická dřevořezba vyobrazuje..

23 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

1500 Německo Tempera, pergamen 16,5 x 11 cm Nesignováno Vzácná gotická dvojice kreseb na..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
17 000 CZK

16. století Itálie Hedvábí, kovem foliovaná nit 42 x 30 cm Nesignováno Výšivka s bohatou..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

1519 Itálie, Florencie Dobová renesanční vazba na 3 pravé vazy z kozí kůže s bohatým..

35 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

1510 - 1518 Německo Dobová polopergamenová vazba 22 x 16 x 6 cm Vzácný soubor 4..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

1560 Švýcarsko, Basilej Renesanční vepřovicová vazba na 5 vazů 15,5 x 11 x 3 cm Mistrovská..

vyvolávací cena:
48 000 CZK

1595 Čechy, Praha Vazba do iluminovaného pergamenového rukopisu z doby kolem r. 1500 15 x 10..

240 000 CZK
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Cca 1600 Čechy, Praha Olej, alabastr 27 x 21 cm Událost zvěstování patřila ve výtvarném..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Cca 1600 Olej, měď 16 x 22 cm Nesignováno Žánrová miniatura of neznámého mistra s večerní..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

1. polovina 17. století Olej, měď 14,5 x 28 cm Nesignováno Krajina s bruslaři na zamrzlé..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1620 Čechy, Praha Kolorovaná mědirytina, papír 23 x 33 cm Vlevo 'Eg. Sadeler' Aegidius..

vyvolávací cena:
160 000 CZK

17. století Olej, plátno 58,5 x 47 cm Nesignováno Manýristické zátiší soustředěné okolo..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Přelom 16. a 17. století střední Evropa Polychromované a zlacené dřevo 97 cm Madona..

90 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

17. století Itálie Carrarský mramor 40 x 31 cm Mramorový reliéf zobrazjící svatou rodinu u..

vyvolávací cena:
26 000 CZK

17. století Olej, plátno 26 x 23,5 cm Výjimečně působivý námět anděla vlečícího ďábla na..

vyvolávací cena:
75 000 CZK

17. století Itálie Olej, plátno Ve výřezu 81 x 117 cm Nesignováno Velkoformátové..

100 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

17. století Flandry dub, eben 185 x 175 x 83 cm Vzácná, bohatě vyřezávaná vlámská skříň se..