2 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Přelom 18. - 19. století Rudka, papír 30 x 19 cm Kresba muže opřeného o dřevěný sud,..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Francie Papír, rudka, bílá tužka 23,5 x 16,8 cm Kresba muže v klobouku při..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

18. století Tuš, papír 19,5 x 13 cm Kresba mužského aktu, příjmení Agricola nosilo vícero..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Rudka, papír 26 x 21,5 cm Skica výjevu zobrazujícího Venuši a její společnost -..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1797 Lavírovaná kresba, papír 50 x 68 cm Vlevo dole 'Joh. Heinrich Meyer' Kresba hlubokého..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1797 Lavírovaná kresba, papír Ve výřezu 50 x 68 cm Vlevo dole 'Joh. Heinrich Meyer' Stromy..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Po 1826 Celokožená vazba se zlacením 26,5 x 38 x 8 cm Soubor ilustrací - volných listů..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1922 Německo, Mnichov Celokožená vazba se zlacením 29 x 24 x 4,5 cm Bible Rembrandta -..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

1895 Polokožená dobová vazba 45 x 30 cm Revidované vydání kartografického díla pojmenovaného..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Kolorovaná mědirytina, papír 34 x 42 cm Signováno v desce 'Ryl Jan Balzer z..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

2. polovina 19. století Praha Kolorovaná mědirytina, papír 34 x 42 cm Vlevo dole v desce..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1858 Akvarel, papír 13,5 x 18,5 cm Vpravo dole 'Amalie, Juli 1858' Malba domu nebo kůlny u..

48 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

19. století Akvarel, papír 29,5 x 40 cm Líbezný výjev pradlen u řeky v dobových oděvech. K..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Olej, plátno 39 x 46 cm Žánrový myslivecký motiv lišky na lovu ptactva.

11 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Přelom 18. - 19. století Olej, plátno 83 x 44 cm Žánrová barokní malba s tématem požehnání..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Olej, plátno 94 x 71 cm Nesignováno Žánrová malba Marie a malého Ježíška s..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

18. století Olej na plátně 31 x 24,5 cm Vyobrazení sv. Augustina s jeho typickými atributy -..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

19. století Olej, plátno 24 x 21 cm Nesignováno Portrét Ježíše s trnovou korunou v oválném..