#176

KLEMENT PAROLEK 1885 - 1915 - PORTRÉT DÍVKY

#176

152 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

Počátek 20. století Olej, plátno, překližka 91 x 68,5 cm Portrét dívky v letních šatech ve stínu stromů, stav viz foto. Značeno zezadu.