#217

NEZNÁMÝ AUTOR - DOŠKOVÉ CHALOUPKY

#217

104 zobrazení
500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

20. století Olej, plátno 30,5 x 40 cm Nesignováno Malba tradičních staveb s doškovými střechami a oplocenými zahrádkami.