#224

NEZNÁMÝ AUTOR - ZŘÍCENINA VE SKÁLE

#224

133 zobrazení
500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
13. 10. 2020 16:00
Podzimní eAukce
Podzimní eAukce

20. století Akvarel, papír 23 x 16 cm Nesignováno Malba zříceniny postavené ve skalnatém kopci.