#24

Wilhelm Lindner (1887 - 1965)

Wilhelm Lindner (1887 - 1965)
Wilhelm Lindner (1887 - 1965)
Wilhelm Lindner (1887 - 1965)
Wilhelm Lindner (1887 - 1965)
#24

Wilhelm Lindner (1887 - 1965)

1 limit
157 zobrazení
12 000 Kč
Starožitnosti Hostivař
Starožitnosti Hostivař
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
13. 10. 2021 19:00

Dívka ve světnici, olej na plátně adjustovaný na překližce, rozměry 76 cm × 94 cm, rozměry s rámem 108 cm × 126 cm, signováno vpravo dole Lindner, rok 1890