#102

NÁHRDELNÍK SE SOLITÉRNÍM PŘÍRODNÍM DIAMANTEM 0,55 CT

#102

Jewelery
258 zobrazení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
20. 6. 2024 19:00

Evropa, druhá polovina minulého století. Bílé 18 karátové zlato, žluté rhodiované zlato, přírodní diamant. Ryzost Au 750/1000, celková hmotnost 1,60 g. Přírodní diamant moderního briliantového brusu o váze 0,55 ct, barva H-I, čistota VS1. Délka řetízku 40 mm. Rozměr přívěsku: 8 mm x 5 mm x 5 mm. Náhrdelník tvořený jemným řetízkem z bílého zlata a přívěskem ze žlutého rhodiovaného zlata. V přívěsku vsazený solitérní diamant moderního briliantového brusu velmi kvalitní čistoty o váze 0,55 ct. Značeno: českým platným puncem hlava kohouta. Atest Puncovního úřadu České republiky.