#105

ZLATÁ GRAVÍROVANÁ BROŽ S KAMEJÍ

#105

Jewelery
52 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Česká republika, po roce 1993. Žluté 14 karátové zlato, mušlovina. Ryzost Au 585/1000, celková hmotnost 3,68 g. Autor brože: Dana Kotěšovcová. Délka 45 mm, výška 21 mm. Oválná svislá kamej s portrétem dívky zasazená ve zlatém rámečku do obdélné brože. Horní část brože ve tvaru stuhy zdobená gravírovaným ornamentem. Bezpečnostní uzávěr. Značeno: ryzost 585, mistrovská značka, český punc hlava labutě.