#13

ART DECO MOKA ŠÁLEK SE ZLACENÝM DEKOREM - CARL KNOLL, RYBÁŘE

#13

Porcelain
1 limit
69 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
20. 6. 2024 19:00

Československo, Rybáře u Karlových Varů 1925 - 1938. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Období a styl: art deco. Porcelánka Carl Knoll, Rybáře u Karlových Varů. Výška šálku 5,5 cm, průměr podšálku 12 cm. Šálek s podšálkem s horním silně zlaceným leptaným reliéfním cizokrajným motivem. Cihlově zbarvená spodní část šálku a střed podšálku. Vnitřek šálku zlacený. Značeno zespodu: zelenou značkou.