#14

MÍŠEŇSKÝ ZÁVĚSNÝ TALÍŘEK S POHLEDEM NA ZÁMEK ALBRECHTSBURG

#14

Porcelain
1 limit
63 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
20. 6. 2024 19:00

Německo, Míšeň, minulé století. Bílý, kobaltově modrý a zlacený porcelán. Porcelánka Meissen, Míšeň. Průměr 18 cm. Porcelánový nástěnný talíř s vedutou zámku Albrechtsburg a míšeňskou katedrálou. Značeno zespodu: modré zkřížené meče.