#143

BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ

BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ
BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ
BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ
BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ
#143

BAROKNÍ DŮM V ZAHRADĚ

37 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Evropa 1900 - 1930. Olej na plátně 19 cm x 23,5 cm. Nesignováno. Celkový rozměr s rámem 29 cm x 34 cm. Malířská skica zobrazující historický dům obklopený zelení. Zlatý profilovaný rám.