#145

KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE

KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE
KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE
KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE
KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE
KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE
#145

KYTICE MĚSÍČKŮ VE VÁZE

50 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Evropa, rok 1934. Olej na plátně fixovaném na dřevěné desce 38 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole nečitelně s datací 1934. Celkový rozměr s rámem 44,5 cm x 38 cm. Květinové zátiší s měsíčky ve zdobné váze se šálem položeným na stole. Stříbrný patinovaný rám s klenutým okrajem.