#147

Jaroslav Pukl
(1893)

POHLED NA HRAD TROSKY

JAROSLAV PUKL (NAR. 1893) - POHLED NA HRAD TROSKY
#147

Jaroslav Pukl
(1893)

POHLED NA HRAD TROSKY

69 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Československo, rok 1933. Olej na plátně 66 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole s datací 33. Celkový rozměr s rámem 64,5 cm x 80,5 cm. Hrad Trosky zobrazený ze strany věže zvané Panna. V pozadí část věže Baba. V podhradí venkovská chalupa se vzrostlými stromy a kamenným mostkem překlenujícím větší potok. Originální černý leštěný rám se zlatým reliéfním ornamentem v přední části a zlatou vnitřní lištou, místy poškozený.