#159

Antonín Rychlovský
(1910 – 1994)

CESTA KE KOSTELÍČKU

ANTONÍN RYCHLOVSKÝ (1910-1994) - CESTA KE KOSTELÍČKU
#159

Antonín Rychlovský
(1910 – 1994)

CESTA KE KOSTELÍČKU

77 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Československo, rok 1956. Olej na plátně 50 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole s datací 56. Celkový rozměr s rámem 61 cm x 79 cm. Melancholická zimní nálada s božími mukami mezi dvěma stromy. Zasněžená cesta vedoucí k vesnickému kostelíčku za rozbřesku. Vzadu na napínacím rámu originální papírový štítek s popisem obrazu od malíře. Originální stříbrný patinovaný rám s reliéfním povrchem.