#161

R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE

R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE
R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE
R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE
R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE
R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE
#161

R. VONDRÁČEK - PŘÍBOJ, ADRIE

30 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Československo 1925 - 1940. Olej na kartonu 44 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Celkový rozměr s rámem 49,5 cm x 65,5 cm. Mořské vlny narážející na skaliska s racky v pozadí. Vzadu na kartonu přípis: Adrie příboj. Stříbrný patinovaný rámeček.