#166

FRANTIŠEK JOSEF ARCHALOUS (NAR. 1936) - KRAJINA S ČERVÁNKY

#166

27 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Československo 1935 - 1950. Olej na sololitu 24,5 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Celkový rozměr s rámem 27,5 cm x 35 cm. Vesnická stavení s vodní plochou rybníka ozářená červánky. Tenký hnědý rámeček s vnitřní zlatou linkou.