#169

VILÉM ŠIMEK - OVOCNÝ KOŠ A PIVOŇKY

#169

56 zobrazení
20. 6. 2024 19:00

Československo 1960 - 1980. Olej na sololitu 48 x 69 cm. Signováno vpravo dole. Celkový rozměr s rámem 76 x 56 cm. Barevná svižná pastózní expresivní malba s barevnými akcenty květin a ovoce. Vzadu na plátnem pokrytém sololitu originální papírový štítek s popisem díla. Dobový světlý bílý profilovaný rámeček.